Dăruiește un zâmbet 2022

Posted By Bogdan Aungurence

Daruieste un Zâmbet – o actiune anuala ce se desfasoara in preajma sarbatorilor de iarna, la initiativa unor colegi rotarieni: cadouri pentru copii cu nevoi financiare.

Sponsori in proiect ( 1,2,3 = numarul de copii sponsorizati )

Emilian Popovici 1 ,Horea Visoiu 1 , Dani Marcu 1 , Romica Popescu 1, Vali Cretu 3, Dan Vacaru 3, Diana Andone 1,Adrian Aron 1, Jebelean Adrian 1, Sorin Musuroi 1, Petre Grigorof 1, Iulia Țundrea 1, Eugen Trusca 1, Laura Gaita 1, Delia Golcea 1,Daniel Lighezan 1, Vicenzo Moderno 2,
Marian Mocan 1, Lia Epure 1, Dorina Jurca 1, Felix Oana 2, Andrei Cosa 1, Gelu Mateescu 1 Horia Bugarin 1.

Continuare la “Daruieste un Zambet” – 2022. Ne-au mai ramas 700 lei din contributiile la proiect, asa ca am hotarat, impreuna cu Laila si Emilian, sa facem cate un mic cadou copiilor de la “Podul Lung”.

This entry was posted in Actiuni, Intalniri comune club, International. Bookmark the permalink.