Performanța în Satul Banatean continuă

Posted By Daniel Marcu

Clubul Rotary Timisoara alaturi de clubul Rotaract Timisoara a demarat in anul 2022 cel de-al patrulea ciclu al proiectului “Performanta in Satul Banatean” prin care sustinem elevii din satele banatene cu performante deosebite la invatatura dar fara posibilitati financiare, sa urmeze clasele IX-XII la un liceu din Timisoara!

In luna iunie am organizat o selectie dintre sapte candidati pentru aceasta bursa, toti elevi deosebiti!

Astfel Clubul Rotary selecteaza incepand din 2022 in fiecare an elevi pentru acest proiect, nu doar o data la patru ani, cum o faceam pana acum!

Daca doriti sa va alaturati si sa ne sustineti in actiunea noastra, va invitam sa urmariti pagina noastra de Facebook Performanta in Satul Banatean sau site-ul clubului Rotary Timisoara

This entry was posted in Proiecte, Proiecte mari, Uncategorized. Bookmark the permalink.