WINTER TIMES V

WINTER TIMES V

WINTER TIMES LA A V-A EDIȚIE. Cu ocazia celei de a V-a ediții Winter Times, Rotary Club Timișoara Ripensis organizează tradiționalul Concert de Colinzi de Crăciun: Joi , 7 Decembrie 2017, ora 19,00, Sala Multifuncțională a Consiliului Județean Timiș.

UN CONCERT CARITABIL, care are ca obiectiv colectarea de fonduri pentru proiectul dedicat copilașilor diagnosticați cu palatoschizis (gură de lup), iar fondurile colectate se vor dona Clinicii de Chirurgie Pediatrica, astfel încât cât mai mulți copilași să poată avea o șansă la o viață sănătoasă!

Donație recomandată: 50 ron/persoană. Pentru copiii sub 14 ani este intrarea liberă.

ARTIȘTI. Pentru a ne răsplăti generozitatea, ne vor încânta artiștii :

The Gears (Voicu Dumitraș, Raul Balmez, Patrik Cojerean, Petre Bunget, Dan Rusu, Dan Costineanu, Ovidiu Rusu și Ovidiu Cojerean).

&

Friends :