INVITAȚIE LA ROTARY CLUB FELDBACH

ROTARY CLUB FELDBACH

”Dragi colegi, am fost ieri invitat la RC Feldbach de către Dl Bardeau. A fost o atmosferă foarte placută și am fost foarte bine primit. Am reprezentat poate nu doar clubul nostru ci și o fărâmă din orașul Timișoara. Și am avut șansa de a vorbi despre proiectele noastre de implicare socială, în special despre proiectul meu de suflet ”Performanța în Satul Bănățean”.

Un aspect inedit a fost faptul că am primit o carte (poștală) de prezență, lucru care la ei este uzual și, în consecință, doresc să propun să concepem și noi una (mai ales ca am fi primul club din Timișoara care ar avea această inițiativă), pe care sa o înmânăm oaspeților rotarieni pe care ii vom avea de acum încolo.

Vă îmbrățișez cu drag,

Dani”.

This entry was posted in Actiuni, Club and tagged , , , . Bookmark the permalink.