Training Rotary

Clubul Rotary Timisoara organizeaza la Timisoara in data de *sambata 10 mai **2008* o sesiune de training de "*Dezvoltare a Competentelor de Adresare in Public* (Develop Convincing Speaking Skills)" sustinut de Dr. Carmen Taran (SUA). Dr. Taran, un cunoscut trainer in domeniul comunicarii, va sustine o sesiune de o zi, in limba romana, utilizand materiale video si de prezentare interactiva.

Sesiunea de training se adreseaza in primul rand actualilor si viitorilor presedinti de cluburi, persoanelor ce se adreseaza in public, in fata angajatilor sau in fata presei, oamenilor politici.

Costul acestei sesiuni este de 160 € si include participarea la curs, materialul de curs, pauzele de cafea, pranzul. Pentru inscriere va rugam sa contactati clubul nostru prin Diana Andone – diana.andone@cm.upt.ro

This entry was posted in Stiri. Bookmark the permalink.