PREZENȚA ÎN MEDIA ȘI ÎN NEWSLETTERUL ROTARY DISTRICT 2241

PREZENȚA ÎN MEDIA ȘI ÎN NEWSLETTERUL ROTARY DISTRICT 2241

PREZENȚĂ ÎN MASS-MEDIA, SOCIAL-MEDIA ȘI ÎN NEWSLETTERUL DISTRICTUAL. În spiritul valorii de transparență și deschidere spre societate, acțiunile Rotary Club Timișoara (evenimente, proiecte, acțiuni de club, participări la evenimente partenere etc) au păstrat un caracter de transparență maximă.

De acest aspect s-a ocupat Lia Lucia Epure, responsabilul de comunicare și media al clubului, cu suportul președintelui Adrian Bădescu și al comitetului executiv al clubului.

MASS-MEDIA. Ecourile acțiunilor Rotary Club Timișoara au fost preluate și difuzate profesional de către agențiile de presă și trusturile media partenere: Agerpres, Ziarul Financiar / Mediafax, Ziua de Vest, Provincialul, Banatul Azi, Banatul Meu, DeBanat, Observator de Timiș, West City Radio, Radio Timișoara, TVR Timișoara, Digi 24, Radio Reșița etc.

SOCIAL MEDIA. De asemenea, acțiunile Rotary Club Timișoara au fost prezente pe social media, în special pe fluxurile de informații de pe facebook:

– pagina Rotary Club Timișoara

– pagina Timișoara Mea

– grupul Rotary Timișoara

– grupul Rotary District 2241 România și Republica Moldova

– grupul Banatul

Instagram și Twitter au completat zonele de social media în care Rotary Club Timișoara a fost prezent.

NEWSLETTERUL DISTRICTUAL.

De asemenea, s-a păstrat comunicarea permanentă cu comitetul Districtual și cu Newsletterul Districtului.

This entry was posted in Club, Stiri and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.