O seară rotariană, marţi, la Consiliului Judeţean Timiş

Gazda evenimentului, ediţia 2015, va fi Rotary Timişoara Operă

Cluburile de servicii din capitala Banatului: Rotary Timişoara, Timişoara Cetate, Timişoara Ripensis şi Rotary Timişoara Opera se vor întâlni, marţi 10 martie, de la ora 19, în Sala Multifunţională a Consiliului Judeţean Timiş, bd. Revoluţiei din 1989 nr.17, Timişoara. Gazda evenimentului, ediţia 2015, va fi Rotary Timişoara Operă.
“Având încă proaspete în memorie frumoasele întâlniri găzduite de Cluburile Rotary Timişoara, Timişoara Cetate şi Timişoara Ripensis, noi, Rotary Timişoara Opera avem deosebita onoare de a fi gazdele voastre pentru următoarea întâlnire comună a Cluburilor Rotary. Astfel, vă invităm să petrecem o seară în cel mai pur spirit rotarian, marţi 10 martie, începând cu ora 19:00, în Sala Multifuncţională din incinta Consiliului Judeţean Timiş”, este mesajul lui Cristian Brăiloiu Preşedinte 2014-2015 Rotary Club Timişoara Opera.

This entry was posted in Actiuni, Intalniri comune club. Bookmark the permalink.